Hakkımızda

GeoMASS; her birisi kendi sektöründe söz sahibi olmuş danışmanları ve teknik kadrosu ile endüstrinin her sektörü ile ilgili Ar-Ge çalışmaları yapmakta, bu çalışmalar neticesinde elde ettiği verilerle geliştirdiği sistemleri patentleyerek ekonomiye kazandırılmasını sağlamaktadır.

GeoMASS; bu çalışmalara ilaveten sağlık sektöründe yıllardır eksikliği hissedilen kişisel bakım ile ilgili pek çok yeni ürün geliştirmiştir.

GeoMASS; Dünya Sağlık Örgütü/World Health Organization (WHO) ile ABD’de bulunan dünyaca ünlü Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi/Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ve Hair Foundation/Saç Vakfı ve diğer sağlık kurum/kuruluşları tarafından yapılmış olan, uzun yıllar süren araştırmalar neticesinde elde edilen tüm bilimsel verileri kullanarak formüller geliştirmiş ve bunları sizlerin kullanması için ürün haline getirmiştir.

Dünya’nın özellikle de Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde, zarar görmemeleri için son derece ilkel metotlarla toplanmış ve organik olarak yetiştirilmiş bitkiler, daha sonra ultra modern tesislerde işlenmekte ve tüm ürünlerimizde bunların extract haline getirilmiş özlerinden oluşturulmuş, çeşitli özelliklere sahip COMPLEX’ler kullanılmaktadır.

İsviçre ve Avusturya'daki laboratuvarlarda branşlarında tanınmış ve tartışmasız en iyi otoriterlerden olan Dr. Volker KAHLHOFER ve Dr. Erhard DIWALD’in de önerileri ile GeoMASS Ar-Ge LLC/Talat SAM tarafından formüle edilip, kullanımınıza sunulmuştur. Ürünlerimiz %100 bitkisel bazlı aktifler temel unsur olarak alınmış olup, REVOX ürünlerini kullananlarda hiç bir yan etki görülmemiştir.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm bitkisel hammaddelerin Dermatolojik ve Klinik test raporları ile sertifikalarının orjinal hallerini web sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde kullanılmakta olan ve tarafımızdan geliştirilmiş Oxygen System sayesinde yoğun oksijenle arıtılmış su kullanılmaktadır. Sadece bu işlem sayesinde, saçlı deride kan dolaşımı daha düzenli olmakta ve bu bölge daha kısa sürede canlanıp güçlenmektedir.

Anlaşmalı Ecza Depoları

İletişim

Genel Müdürlük: LTS TEKNOLOJİ GRUP BİNASI Alınteri Bulvarı 1251 Sokak No: 13
Yenimahalle - ANKARA TÜRKİYE

Telefon : 0312 287 14 08
Faks      : 0312 287 14 09
E-mail   : info@geomass.com.tr