WEB

HİZMET VEREN WEB SİTELERİMİZ…

LTS Teknoloji Grup; Daha önceki tarihlerde Lütfi Talet SAM tarafından kurulmuş ve her birisi Ar-Ge ve İnovasyon üzerine başarılı çalışmalara imza atmış şirketlerin bir çatı altında birleşmesi ile 2013 yılında oluşturulmuştur.

www.ltsteknoloji.com

GeoMASS; her birisi kendi sektöründe söz sahibi olmuş danışmanları ve teknik kadrosu ile endüstrinin her sektörü ile ilgili Ar-Ge çalışmaları yapmakta, bu çalışmalar neticesinde elde ettiği verilerle geliştirdiği sistemleri patentleyerek ekonomiye kazandırılmasını sağlamaktadır.

www.geomass.com.tr

Revox; İsviçre ve Avusturya’daki laboratuvarlarda branşlarında tanınmış ve tartışmasız en iyi otoriterlerden olan Dr. Volker KAHLHOFER ve Dr. Erhard DIWALD’in de önerileri ile GeoMASS Ar-Ge LLC/Talat SAM tarafından formüle edilip, kullanımınıza sunulmuştur. Ürünlerimiz %100 bitkisel bazlı aktifler temel unsur olarak alınmış olup, REVOX ürünlerini kullananlarda hiç bir yan etki görülmemiştir.

www.revox.com.tr

Revox At Kuyruğu Şampuanı; İsviçre ve Avusturya’daki laboratuvarlarda branşlarında tanınmış ve tartışmasız en iyi otoriterlerden olan Dr. Volker KAHLHOFER ve Dr. Erhard DIWALD’in de önerileri ile GeoMASS Ar-Ge LLC/Talat SAM tarafından formüle edilip, kullanımınıza sunulmuştur. Ürünlerimiz %100 bitkisel bazlı aktifler temel unsur olarak alınmış olup, REVOX ürünlerini kullananlarda hiç bir yan etki görülmemiştir.

www.atkuyrugusampuani.com – www.horsetailshampoo.com – www.revoxatkuyrugu.com

Revox Serum; İsviçre ve Avusturya’daki laboratuvarlarda branşlarında tanınmış ve tartışmasız en iyi otoriterlerden olan Dr. Volker KAHLHOFER ve Dr. Erhard DIWALD’in de önerileri ile GeoMASS Ar-Ge LLC/Talat SAM tarafından formüle edilip, kullanımınıza sunulmuştur. Ürünlerimiz %100 bitkisel bazlı aktifler temel unsur olarak alınmış olup, REVOX ürünlerini kullananlarda hiç bir yan etki görülmemiştir.

www.revoxserum.com

TLT Med; Doğadan seçilen, saçınızı koruyup besleyen bitki özleri ile sağlıklı büyümesini destekleyen ve ihtiyacı olan nemi sağlayan, Panthenol (Pro-Vitamin 85), Biotin, Niocin (Vitamin PP), vitamin grubunu da bünyesinde bulunduran bitkisel/medikal bir şampuandır.

www.tltmed.com

Onko; İçeriğinde bulunan bitkisel aktiflerin tümü AB kozmetik şartnamelerine uygun hammaddelerle üretilmiştir. Bu husus bağımsız ve yetkili kurumlarca klinik olarak yapılmış testlerle ispat edilmiş ve sertifikalandınlmıştır.

www.onko.gen.tr

Menopo; Onko; Menopoz dönemi saç dökülmelerini büyük oranda artırır. Çünkü insan yaşlandıkça sindirim sistemi yavaşlar ve menopozdan önce hem östrojen hem de testesteron üreten kadın vücudunda, menopoz ile birlikte östrojen hormonu düzeyinin düşmesi, testesteron hormonunun ise yükselmesi nedeniyle ‘erkek tipi’ saç dökülmeleri görülmeye başlar.

www.menopo.com.tr

Splenda; Diyabet, saç derisi ve saç foliküllerindeki kan dolaşımı olumsuz etkiler, vücudun belirli bölgelerinde olduğu gibi saç köklerine yeterli oksijen ve besinlerin ulaşmasını zorlaştınr. Bu durum ise saçlarda cansızlığa, saç kaybına, irritasyona, kafa derisi enfeksiyonlarına, saçlarda incelmeye ve kepeklenmeye sebep olur.

www.splenda.eu.com

Ferromed; Demir eksikliği saç derisi ve saç foliküllerindeki kan dolaşımı olumsuz etkiler, vücudun belirli bölgelerinde olduğu gibi saç köklerine yeterli oksijen ve besinlerin ulaşmasını zorlaştırır. Bu durum ise saçlarda cansızlığa, saç kaybına, irritasyona, kafa derisi enfeksiyonlarına, saçlarda incelme ve kepeklenmeye sebep olur.

www.ferromed.com.tr

Dietmed; Diyet esnasında genellikle tek yönlü beslenme nedeni ile saç derisi ve saç foliküllerindeki kan dolaşımını olumsuz etkiler, vücudun belirli bölgelerinde olduğu gibi saç köklerine yeterli oksijen ve besinlerin ulaşmasını zorlaşttırır. Bu durum ise saçlarda cansızlığa, saç kaybına, irritasyona, kafa derisi enfeksiyonlarına, saçlarda incelmeye ve kepeklenmeye sebep olur.

www.dietmed.com.tr