Revox At Kuyruğu Saç Şampuanı

REVOX; AT KUYRUĞU ŞAMPUANI BAŞTA HORSETAIL EXTRACT OLMAK ÜZERE BİTKİSEL AJANLAR KULLANILARAK SAÇLARA DAHA SAĞLIKLI VE DAHA GÜÇLÜ HALE GETİREREK SAÇ KAYIPLARINI ENGELLEMEK İÇİN TÜMÜYLE ÜSTÜN TEKNOLOJİ KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR.
REVOX; özel olarak seçilmiş emsalsiz bitkisel aktiflerle formüle edilmiş bitkisel bir şampuandır.
Dünya Sağlık Örgütü / World Health Organization (WHO) ile ABD’de bulunan dünyaca ünlü Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi / Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ve Hair Foundation / Saç Vakfı ve diğer sağlık kurum ve kuruluşları tarafından yapılmış olan ve uzun yıllar süren araştırmalar neticesinde;
atların kullanımı için dizayn edilmiş Horse Tail (At Kuyruğu) Ekstraktının insan saçı üzerindeki inanılmaz etkilerinin seyisler tarafından tespit edilip daha sonra süregelen süreçte, bu formülasyonu içeren ürünler insanlar için formüle edilmiştir.
• Saç dökülmelerine neden olan pek çok sebep nedeni ile saç köklerine yeterli oksijen ve besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan Horse Tail Complex ile engellemesine yardımcı olur.
• Saç derisi ve saç foliküllerinin yeterli oksijen ile besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur..
• Anti irritasyon özelliği sayesinde saçlı derideki olası kaşıntı, pullanma ve kuruluğu %100’e kadar engellemesine yardımcı olur.
• Saçlı deriyi ve saçları temizler, arındırır ve İhtiyacı olan bakımı sağlamasına yardımcı olur.
• Anti-Flamatuar bileşeni sayesinde yatıştırır.
• Terapötik nemlendirme sağlamasına yardımcı olur..
• İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan bir aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde yeni saç büyümesini başlatmak için gerekli olan spesifik sinyal moleküllerinin gönderilmesine yardımcı olur.
• İçeriğinde bulunan Vitis Vinifera Seed Extract’ın muhteviyatındaki İsviçre’nin meşhur Pinct Noir üzümünden kazanılmış aktif sayesinde saç kurutma makinasının ve diğer dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçlarınızı korumaya yardımcı olur. Celyamin sayesinde ise yıpranmış saçlardaki saç keratinini onarır. Saçların nemini optimize eder. Saç boyamalarında oluşan keratin çözülmelerine karşı saçları korumasına yardımcı olur.
ETKİLERİ
o Saçların hızlı uzamasına yardımcı olur.
o Saçların yağlanmasını önlemeye yardımcı olur.
o Saçların daha parlak görünmesine yardımcı olur.
o Saçların sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
o Saçların gür ve hacimli olmasına yardımcı olur.
o Saçları daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur.
o Saçlarınızın kepekten kurtulmasına yardımcı olur.
o Saçların kırılmasını ve yıpranmasını önler, azaltır.
o Her tip saç kullanımına uygundur.
o İçerdiği bileşenler insan cildine uygun olduğu için alerjiye neden olmaz. Anti-Allergen’dir.
REVOX’U KİMLER FORMÜLE ETTİ
REVOX; At kuyruğu şampuanı İsviçre ve Avusturya’daki laboratuvarlarda Avrupa’da branşlarında tanınmış otoriteler Dr. Volker Kahlhofer ve Dr. Erhard Diwald’in de önerileri ve Talat SAM tarafından formüle edilip geliştirilen patentli bir saç onarım ürünüdür.
Bu ürün formüle edilirken %100 bitkisel bazlı aktifler temel unsur olarak alınmış ve bu temel üzerine oturtulmuştur. Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.
REVOX; AZELAIC ACID ve ADENOSINE SAYESİNDE SAÇ DÖKÜLMESİNİ DURDURMAYA YARDIMCI OLUR.
REVOX; genel olarak androjenler olarak da ifade edilebilen erkeklik hormonlarının kadınlarda kalıtımsal ve genetik nedenlerle programlanmış olan saç köklerinin üzerine, anılan hormonu bir ara metaboliti olan dihidrotestesteronlar yoluyla etki göstererek saç köklerini tahrip etmesi aşamasında, 5-alfa-reductas enzimlerini inhibe ederek bu sebeple meydana gelen saç dökülmelerinin durdurulmasında ve saç foliküllerinin uyarılarak güçlenmesinde ve aktive edilmesinde çok önemli rol oynar.
REVOX TRANS EPIDERMAL WATERLOSS (TEWL)’U AZALTIR 
İçermiş olduğu aktif substanslarla saç köklerinin rejenerasyonunu hızlandırır ve saç foliküllerinin ihtiyacı olan besinleri sağlar. Derinin transepidermal su kaybını azaltarak (TEWL) canlılığının devamlılığının sürmesine yardımcı olur.
REVOX’UN KANITLANMIŞ SONUÇLARI
İsviçre’de bağımsız ve AB’den yetkili Enstitüde bitmiş ürün ile yapılan etkinlik testlerinde;
o Sürekli ve düzenli kullanım neticesinde saç dökülmelerini hiçbir yan tesir göstermeden engellediği,
o Güçsüzleşmiş saç köklerini canlandırıp ihtiyacı olan besinleri sağlayarak saçlara ekstra parlaklık, canlılık ve elastikiyet kazandırdığı,
o Kepek oluşumunu azalttığı ve yenilemesini engellediği.
Güvenirlilik testlerinde;
o 5.5 olan pH değeri ile saç derisi ve cilde uyumlu olduğu,
o Kullanıcılarda herhangi bir alerjik reaksiyon görülmediği,
o Yapılan dermatolojik testler neticesinde güvenilir olduğu,
o Herhangi bir yan etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır.
NEDEN REVOX AT KUYRUĞU ŞAMPUANI ?
CUTICULA (üst deri) tabakasını güçIendirir.
Saçınıza uyguladığınız bir çok şampuanda özellikle üretim maliyetini düşürmeye yönelik olarak kullanılan bazı kimyasallar; sağlıklı, saçı derideki büyüme fazının (anagenfaz) dejenarasyon sürecine girmesini çabuklaştırır. Bu kimyasallar tümüyle saç ve saç derisindeki enerjiyi yok ederek saçların dökülmesinde etkin rol oynar.
• Aktif maddeleri bitkiseldir ve herhangi bir yan etkisi yoktur.
• Kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
• pH değeri 5.5 olup her hangi bir alerji, tahriş ve irritasyona sebep vermez.
• Eşsiz ve patentli formülasyonunda saç sağlığı, ürün kalitesi düşünülerek bitkisel extractlar kullanılmış olup saçlarınıza ve cildinize zarar verecek hiç bir kimyasal madde kullanılmamıştır.
KULLANIMI
Islak saça, saç diplerine masaj yaparak uygulayın. En az 60 saniye bekletin ve iyice durulayın. En iyi sonucu alabilmek için düzenli olarak kullanınız.