Revox At Kuyruğu Saç Maskesi

REVOX AT KUYRUĞU MASKESİ BAŞTA HORSTAIL EXTRACT VE GSP-T OLMAK ÜZERE BİTKİSEL AJANLAR KULLANILARAK SAÇLARI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA GÜÇLÜ HALE GETİREREK SAÇ KAYIPLARINI ENGELLEMEK İÇİN TÜMÜYLE ÜSTÜN TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLMİŞTİR.
REVOX At Kuyruğu Saç Maskesi; özel olarak seçilmiş emsalsiz bitkisel aktiflerle formüle edilmiş bitkisel bir saç maskesidir.
Dünya Sağlık Örgütü / World Health Organization (WHO) ile ABD’de bulunan dünyaca ünlü Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi / Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ve Hair Foundation / Saç Vakfı ve diğer sağlık kurum ve kuruluşları tarafından yapılmış olan ve uzun yıllar süren araştırmalar neticesinde;
atların kullanımı için dizayn edilmiş Horse Tail (At Kuyruğu) Ekstraktının insan saçı üzerindeki inanılmaz etkilerinin seyisler tarafından tespit edilip daha sonra süregelen süreçte, bu formülasyonu içeren ürünler insanlar için formüle edilmiştir.
ETKİLERİ
REVOX At Kuyruğu Saç Maskesi;
– Saçlarınızı daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için derinlemesine yapılandırır.
– Saçlarınızı daha fazla parlaklığa ve kolay şekillenebilirliğe kavuşturur.
– Paraben içermeyen bitkisel formülü ile boyalı saçlarda dahil tüm saç tipleri için idealdir.
– İsviçre’nin meşhur Pinot Noir üzümünden kazanılmış bir aktif olan GSP-T sayesinde, saç kurutma makinası ve diğer dış etkenlerin sebep olabileceği tüm zararlardan korumaya yardımcı olur.
– İçeriğinde bulunan LIBOPELLE ROYAL (Arı Sütü) sayesinde saç derisini ile saçları derinlemesine besler ve onarır.
– Saç boyalarının neden olduğu Keratin çözülmelerinde koruyucu görevi yapar.
– Formülasyonunda bulunan CYTO OIL COMPLEX T-2 LN sayesinde kollajen ve elastin stabilizatörü olarak saç gelişimini destekleyici özelliğinden dolayı sağlıklı saçlar ve saç kökleri için vazgeçilmez bir gereklilik olan sağlıklı scalp oluşumu destekler.
– Kurumuş ve yıpranmış saçlara canlılık, parkalık kazandırır ve enerji verir.
– Saçları ve saç köklerini güçlendirir.
– Saç kırılmalarının engellenmesine yardımcı olur.
REVOX’UN KANITLANMIŞ SONUÇLARI
REVOX At Kuyruğu Saç Maskesi; içermiş olduğu aktif  substanslarla saç köklerinin ve saç foliküllerinin ihtiyacı olan besinleri sağlar. İsviçre’de bağımsız ve AB’den yetkili Enstitüsü’nde bitmiş ürün ile yapılan;
Etkinlik Testlerinde
– Sürekli ve Düzenli kullanım neticesinde saç dökülmelerini engellediği,
– Güçsüzleşmiş saç köklerini ihtiyacı olan besinleri sağlayarak saçlara ekstra parlaklık ve elestikiyet kazandırdığı,
Güvenilirlik Testlerinde
– pH değeri saç derisi ve cilde uyumlu olduğu,
– Yapılan dermatolojik testler neticesinde güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.
Revox At Kuyruğu Serumu; aktif bitkileri bitkiseldir.
KULLANIM: Saçlarınızı Revox At Kuyruğu Şampuanı ile yıkayın. Saçın ıslaklığını havlu ile alın. Daha sonra bol miktarda saç maskesini saçınıza uygulayın. Saçınızın boy ve uçlarına uyguladığınız maskeyi tam manasıyla etki etmesi için en az 5 dakika saçta bekletin. Daha sonra bol su ile saçlarınızı durulayın. Haftada en az 2 kez kullanmaya özen gösterin.