BİZDEN HABERLER

 

REVOX AFRİKA ÜLKELERİNDEN'DE TALEP GÖRÜYOR.

Ürünlerimiz ile yakından ilgilenen ve Nijerya lokasyonlu DON-IFFECO INVESTMENT LIMITED Şirketi yönetim kurulu üyesi Sir Henry Offor ile firmamızı bir günlük ziyareti esnasında Revox marka ürünlerimizin Nijerya ve komşu ülkeler pazarındaki satışına yönelik işbirliğimiz konusunda önemli aşama kaydetmiş bulunmaktayız.
Gerekli prosedürler tamamlandıktan sonra imzalayacağımız distribütörlük anlaşması ile Afrika pazarında da ürünlerimiz raflardaki yerini alacaktır.

2015 DUBAİ FUARINDA REVOX ŞAMPUAN ÜLKEMİZİ TEMSİL ETTİ.

REVOX LABORATORIES ALMANYA - FRANSA - BELCİKA'YA İHRAÇ YOLUNDA

GeoMASS AR-GE OLARAK 2014 İNOVASYON VE AR-GE ÖDÜLÜNÜ KAZANDIK.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE ve çok sayıda milletvekili, bürokrat ve belediye başkanı ile seçkin davetlilerin katıldığı Rixos Ankara Otelinde düzenlenen ödül gecesinde TBMM İdare Amiri ve Çorum milletvekili Sayın Salim USLU'nun elinden 2014 yılı Ar-Ge ve İnovasyon ödülünü aldık.Bu başarıyı tüm REVOX ailesine ve tüketicilerimize ithaf ediyoruz.

GeoMASS'dan SOSYAL SORUMLULUK HAMLESİ.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE ve çok sayıda milletvekili, bürokrat ve belediye başkanı ile seçkin davetlilerin katıldığı Rixos Ankara Otelinde düzenlenen ödül gecesinde TBMM İdare Amiri ve Çorum milletvekili Sayın Salim USLU'nun elinden 2014 yılı Ar-Ge ve İnovasyon ödülünü aldık.Bu başarıyı tüm GeoMASS ailesine ve tüketicilerimize ithaf ediyoruz.

GeoMASS 2014 DEĞERLENDİRME VE YENİ ÜRÜNLERİ TANITIM PERSONEL TOPLANTISI

GeoMASS 2014 değerlendirme ve yeni ürünleri tanıtım personel toplantısı LTS Teknoloji Grup Yönetim Kurulu Başkanı L.Talet SAM eşliğinde ve Genel Kordinatör Anıl Koçer sunumu ile yapıldı.

2013 İNOVASYON VE AR-GE ÖDÜLÜ

2013 İnovasyon ve Arge ödülünü LTS TEKNOLOJİ GRUP adına Yönetim Kurulu Başkanımız L.Talet SAM Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürü Sayın Süfyan EMİROĞLU un elinden aldı.

Anlaşmalı Ecza Depoları

İletişim

Genel Müdürlük: LTS TEKNOLOJİ GRUP BİNASI Alınteri Bulvarı 1251 Sokak No: 13
Yenimahalle - ANKARA TÜRKİYE

Telefon : 0312 287 14 08
Faks      : 0312 287 14 09
E-mail   : info@geomass.com.tr